REFERENCIE

Moderný slamený dom Aňala

Môže vyzerať slamený dom moderne a pritom spĺňať atribúty prírodného? Môže. Som hrdý na to, že som bol súčasťou tímu spolu s Bývame Zdravo a ďalšími remeselníkmi, s architektom Mariánom Ontkócom a Stolárstvom Jankura, ktorí vytvorili tento prekrásny domov pre úžasných domácich.

Rekonštrukcia drevenice Orlov

Kompletná rekonštrukcia drevenice, drevené podlahy, hlinené omietky, hlinená špárovačka, drevené obložky, schody.

Rekonštrukcia - Stará Ľubovňa

Rekonštrukcia domu v starej ľubovni, záklop stropu drevovlaknitou doskou, hlinené omietky a drevené masívne podlahy z červeného smreku.

Izolácia strechy -Stará Ľubovňa

Izolácia drevovláknitou izoláciou a utesnenie difúzne otvorenou fóliou.

Rekonštrukcia drevenice v Hybe

Kompletná rekonštrukcia drevenice v Hybe. Izolácia drevovláknom a záklop drevovláknitou doskou. Výstavba priečok drevenou konštrukciou, izolácia a záklop drevovláknom. Hlinené omietky a drevené podlahy. Hlinená špárovačka v interiéri. Vápenná omietka v exteriéri,  a vápenná špárovačka.

Historická fasáda v Levoči

Obnova fasády v Levoči neďaleko historického námestia.

Hlinené omietky Liptovská Kokava

Omietanie hlinenou omietkou v drevenici v Liptovskej kokave, ako nosič na stenách bol použitý tradične rákos a na strope drevovláknitá doska.

Rekonštrukcia drevenice Matysová

Kompletná rekonštrukcia drevenice. Konopná izolácia zaklopená drevovláknitou doskou a omietnutá hlinenou omietkou, hlinené svetlá, drevené masívne podlahy z červeného smreku, schodisko z červeného smreku, zachované prvky z pôvodnej drevenice ako okná v chodbe stropné trámy a ďalšie.

Hlinené omietky v Myslave

Hlinené omietky na drevovláknitých doskách  v Myslave pri Košiciach.